За інформацією виборчого штабу партії Слуга народу на територіальному виборчому окрузі № 64, де програє нардеп Сергій Пашинський, готуються масові фальсифікації.

Про це повідомляє прес-служба політсили.

За словами голови ОВК станом на 8 ранку понеділка, 22 липня було оброблено 60% протоколів. Тому було прийнято рішення оголосити перерву в роботі комісії з 9:00 до 14:00, мовляв, члени комісії втомилися.

За інформацією, кандидата, який балотується в цьому окрузі від Слуги народу В'ячеслава Сігачова, протоколи, які доставляють з дільниць, на вході в окружній виборчій комісії забирають невідомі люди, які не є членами комісії.

«Тут все під посиленою охороною по периметру. Під будівлею ОВК знаходиться близько 50 осіб. Всі сервери, де знаходяться протоколи також під посиленою охороною. У мене є побоювання, що протоколи можуть бути знищені», – заявив В'ячеслав Сигачов.

Він також повідомив, що протоколи на вході в комісію забирає довірена особа іншого кандидата в народні депутати, який балотується в цьому ж окрузі.

Місцеві журналісти кажуть, що члени ОВК масово переписують протоколи, на їх питання, чому це відбувається – від відповіді ухиляються.