Російська Федерація у ніч проти 30 серпня влаштувала масовану ракетну атаку на Україну. Близько 5 ранку вибухи пролунали у Києві.

У столиці спрацювала ППО, уламки ракет впали в двох районах: є загиблі та поранені. Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

«У Дарницькому районі падіння уламків на дах торгового приміщення. У Шевченківському – теж падіння уламків. Всі служби слідують на місце», – написав міський голова Києва.

За даними КМВА, у Шевченківському районі також уламки упали на будівлю. Інформація щодо руйнувань і потерпілих встановлюється.

«В Шевченківському районі Києва також падіння уламків на територію нежитлової забудови. Інформація щодо руйнувань та потерпілих уточнюється», – заявив начальник КМВА Сергій Попко.

Натомість на місцях падіння уламків у столиці спалахнули пожежі.

«В місцях падіння уламків в Дарницькому та Шевченківському районах Києва виникли пожежі. ДСНС працює над ліквідацією. Інформація щодо потерпілих уточнюється», – додали у КМВА.

Також стало відомо про двох загиблих унаслідок падіння уламків у Шевченківському районі.

«На жаль, внаслідок падіння уламків в Шевченківському районі Києва, на територію підприємства, попередньо, загинуло 2 людини. Ще одна отримала ушкодження. Їй надається медична допомога», – повідомив Попко.

Загиблими виявилися охоронці підприємства, чоловіки  26 та 36 років.

За словами очільника КМВА, такої масованої атаки столиця не зазнавала з весни поточного року.

«Ворог здійснив масовану, комбіновану атаку з використанням безпілотників та ракет.», – розповів Попко.