У Мережі з’явилося відео, на якому мер Києва Віталій Кличко вихопив мобільний телефон з рук журналіста, щоб перешкодити зйомці його зустрічі з жителями столиці. 

Відзначається, що інцидент стався на зустрічі з жителями Солом’янського району, під час того, як мер обговорював питання незаконної забудови столиці. Коли у нього запитали про один зі скандальних об’єктів на Платонівському провулку, мер почав нервувати і, за словами свідків, вихопив смартфон з рук журналіста “Стопкора”.

До слова, журналіст заявив, що мер-боксер його вдарив. Особисто Кличко інцидент не коментував, а його прес-секретар назвала відео “маніпуляцією”.

Нагадаємо, що раніше Ілля Сагайдак звинуватив Кличка в замовленні побиття свого зама. У чиновника була закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забої голови.По словами потерпілого, він був побитий 17 вересня близько о 23:30 в під’їзді будинку на вулиці Митрополита Липківського, 16-в.

“Заступник Кличко Володимир Слончак опинився в реанімації з черепно-мозковою травмою і сильними побоями. Він був в особистому конфлікті з Кличком, я знаю зсередини, що доходило до погроз і серйозних сварок. Ви, працівники КМДА, це добре знаєте!” – написав колишній заступник голови КМДА Ілля Сагайдак в Facebook.