Апеляційний суд Лондона зобов’язав бізнесменів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова заплатити ПриватБанку 10,9 млн фунтів стерлінгів. Це приблизно $ 13,2 млн.

Про це повідомила прес-служба банку. Встановлено термін до 12 листопада.

“Відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену ним банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році. Банк повинен отримати 4 млн фунтів стерлінгів від пана Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від пана Боголюбова і 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів” , – повідомили в банку.

Крім того колишні власники повинні сплатити витрати “Привату” за минулорічне слухання справи суддею Фанкортом, і кошти, витрачені на апеляцію. Хоча для визначення загальної суми витрат на сплату відповідачами знадобиться певний час, поки вони повинні сплатити 3,4 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада.

Нагадаємо, що раніше колишня глава НБУ Валерія Гонтарєва заявила, що до націоналізації ПриватБанк був фінансовою пірамідою.

Вона сказала, що вважає “театром абсурду” заяву бізнесмена Ігоря Коломойського про намір отримати $ 2 млрд компенсації за націоналізацію фінустанови.

“Банк був порожній пірамідою, гірше МММ. Там не те що капіталу, там активів не було. На сьогоднішній день 217 млрд грн неповернених кредитів, виданих пов’язаним з акціонерами особам. Мене немає вже два з половиною роки (на посаді глави НБУ), банк в державних руках вже майже три роки. Не виплачено жодної копійки за цими кредитами, жодної. Тобто ми постійно говоримо, що держава внесла 155 млрд грн, а насправді колишні власники повинні ПриватБанку 217 млрд грн “, – зазначила вона.