Відомий активістЄєвромайдану і колишній депутат Володимир Парасюк звернувся до президента Володимира Зеленського із закликом зробити негайні висновки з приводу скандалу зі схемами депутата Антона Яценка.

Скандал викликав масу підозр у можливому отриманні хабара депутатами “Слуги народу”.

При цьому Парасюк на своїй сторінці в соціальній мережі згадав, як Яценко у Верховній Раді минулого скликання публічно заявляв про плани “пачками купувати нових депутатів”.

“Це було очікувано. Тільки я не думав, що все почнеться так швидко. І це лише перші” квіточки “”, – здивувався Парасюк.

“Розповім вам історію, в яку я не хотів вірити, але сьогодні довелося. Коли закінчувалося 8-е скликання Верховної Ради і всі говорили, що наступний склад істотно зміниться і таких як Яценко ми вже не побачимо, Антон ходив по залу і розповідав, що йому і не треба бути в новій Раді, тому що тепер він буде скуповувати нових депутатів пачками.

Сьогодні Антон, очевидно, сказав собі: “Ну що, пацан сказав – пацан зробив”. А якщо серйозно, це було очікувано. Тільки я не думав, що це почнеться так швидко. І це тільки перші “квіточки”. Наш президент повинен розуміти, що одним сильним брендом України не зміниш. Для того щоб український парламентаризм існував, його повинні створювати чесні і стійкі люди, які розуміють всю відповідальність.

Зараз нам дуже потрібен чистий альтруїзм, але, на жаль, в нашій країні його ще треба пошукати. Сподіваюся, що висновки будуть зроблені і явно корупційний схематоз Яценка, який прописаний в законодавстві, буде знищений “, – заявив активіст.