Колишній виконувач обов’язків глави “Укравтодору”, племінник екс-заступник генпрокурора – Головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, Євген Барах, який в 2016 році керував відомством кілька місяців, не пройшов перший етап конкурсу на посаду глави даного підприємства. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив президент Всеукраїнської дорожньої асоціації Артем Гриненко.

Як відомо, Барах раніше подав декларацію як кандидат на цю посаду.

“Пройшов перший відбірковий етап. Згідно з отриманою нами інформацією, Батищев Андрій Васильович і Барах Євген Вікторович, які в минулому займали посаду голови” Укравтодору “, подавали документи на участь в конкурсі і не пройшли перший етап”, – написав Гриненко.

Варто зазначити, що до призначення главою “Укравтодору” Славоміра Новака в розпал ремонтних робіт на дорогах Барах 4,5 місяці виконував обов’язки керівника структури, з 1 червня 2016 року. При цьому він брав кадрові рішення про звільнення і призначення керівників Служб автодоріг в областях. І, за заявою профільного Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, повинен був зокрема особисто відповісти за зрив дорожніх робіт на Миколаївщині, куди надіслав виконувати обов’язки головного дорожника області свого радника Миколу Шульгу.

“Саме під керівництвом Шульги в Службі автодоріг визнали, що будівельний сезон 2016- го попросту” профукали “. При цьому в січні 2017 року Бараха перевели на нову керівну посаду – Першого заступника голови Державного агентства резерву України”.