За даними української розвідки, ворог готується до повторного наступу, зокрема на Східному напрямку. У районі Маріуполя росіяни концентрують військову техніку.

Про це розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Росіяни не приховують свої плани щодо наступу на двох напрямках.
За словами Андрющенка, станом на 7 лютого можна говорити про концентрацію особового складу ворога 30 —— 35 тисяч в Маріуполі з різних підрозділів.

Мовиться про 3 бази підготовки мобілізованих, а також про російських військових та частину військових так званих ДНР та ЛНР, відведених від лінії фронту, ймовірно, на доукомплектування.

Військові сили противника базуються здебільшого поза межами Маріуполя, в навколишніх селах.

Дуже велика концентрація, розділяють їх за методом живого щита. Тобто є факти компактного розміщення, здебільшого по домівках цивільних людей, їх просто підселяють від 5 до 10 осіб, а військову техніку розміщують на подвір’ях,– додав Андрющенко.

Можливі напрямки наступу
Радник міського голови повідомив, що ворог “балакучий”, не приховує своїх цілей.
Кажуть, що з Кремля надійшла вказівка протягом лютого захопити Запоріжжя і Вугледар,– додав мовець.

Він наголосив, що з кінця грудня спостерігається накопичення сил противника на Запорізькому, зокрема на Бердянсько – Мелітопольському напрямку.