Під час обшуків у нардепа Нестора Шуфрича співробітники СБУ знайшли документ із схемою автономії для Донецької та Луганської областей.

Джерела 24 Каналу надали ексклюзивні фото цинічної «концепції», яку знайшли у Шуфрича. Окрім медалей та орденів, правоохоронці виявили доказ антиукраїнської діяльності нардепа.

Під час обшуку у Нестора Шуфрича СБУ виявили документ з сформованою «концепцією» автономії Донецької та Луганської областей у складі України. Документ передбачає перейменування цих областей у так звані «краї», широкі права, можливість самостійного проведення виборів, формування окремого уряду та парламенту.

Зокрема, цей документ пропонує надати повну свободу дій для забезпечення економічної самостійності, національних потреб, розв’язання гуманітарних питань в сфері освіти, мови і культури

Під документом, датованим липнем 2014 року, стоять підписи зрадника Віктора Медведчука та самого Шуфрича.

В той же час, за матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич. Про це повідомляє прес-служба СБУ

Служба безпеки України спільно з Державним бюро розслідувань та Офісом Генпрокурора зібрала аргументовану доказову базу про антиукраїнську діяльність чинного народного депутата Нестора Шуфрича.

За матеріалами СБУ йому повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Як свідчать матеріали розслідування, Шуфрич тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента фсб, завдання якого — координація російської агентури в Україні.

Нагадаємо, що Сівкович втік до москви у 2014 році і створив «кротоферму» для підривної діяльності проти нашої держави. Саме він курував колишнього начальника Управління СБУ в АРК Крим Олега Кулініча, якого підозрюють у державній зраді і якого затримував особисто Голова Служби безпеки Василь Малюк.

Одним із основних завдань Шуфрича була підривна діяльність в інформаційній сфері. Він систематично поширював наративи кремля про те, що українська держава – нібито штучне утворення, що в України та росії єдина історія і що українці та росіяни — нібито «один народ». Таким чином Шуфрич намагався розвинути проросійські настрої в українському суспільстві.