Керівник Офісу президента Андрій Богдан не виключає, що може очолити Кабмін у майбутньому.

Про це він сказав в інтерв’ю каналу "1+1". На запитання журналіста, чи він амбітний і чи можуть його побачити колись у кріслі прем'єр-міністра, Богдан сказав:"Поки ні, але ноубоді ноуз– хтозна.

Наразі він сидить у кабінеті другого президента Леоніда Кучми.

"Ви знаєте, що це кабінет, де Леоніда Даниловича Кучму нібито записував майор Мельниченко. Оце в кутку. Диван. Під яким стояв магнітофон бобінний. Це завжди був кабінет президента України. У зв’язку з цим касетним скандалом президент Кучма переїхав на четвертий поверх. А цей кабінет залишився для Голови АП. І тут сидів і Льовочкін, і Клюєв, Балога", – розповів Богдан.

Він додав, що зарплата керівника Офісу президента становить близько 24 тисяч гривень, але він її ще не отримав.

Богдан запевняє, що за посаду не тримається, і якщо доведуть, що він після люстрації не може бути керівником Офісу президента, то він звільниться.

"Чи можуть мене прибрати? Можуть, нехай приберуть. Голова Адміністрації президента не є тією посадою, яка підпадає під люстрацію. І якщо буде доведено зворотне, то я у будь який момент можу звільнитися. Повірте, це не важко мені зробити", – підсумував Богдан.

Додамо, що Керівник Офісу президента Андрій Богдан заявляє, що руйнує стереотипи, які існували щодо голови Адміністрації президента.

"Я намагаюсь руйнувати стереотипи. Глава Адміністрації не ходить просто так в ресторан. Я можу відвідати кіно, нічний клуб", – сказав Богдан.

На запитання, чи може він полаятися на роботі, керівник Офісу президента відповів: "Так, постійно. Я дуже жорстка людина".

А на запитання, чи має протистояння з командою Володимира Зеленського, зокрема, з людьми з "95 кварталу", віджартувався:

"У мене є жорстке протистояння. Я просто вимагаю, вимагаю від них, аби на сцені 95 кварталу були жарти не тільки з нинішнього  президента, а з його голови адміністрації. Я вважаю, що мене і мою діяльність не заслужено обходять увагою".

Так само і на запитання, чи є протистояння між ним та першим заступником Сергієм Шефіром, відповів зі сміхом: "Страшне протистояння. Він весь час забирає мій салат…  Коли ми обідаємо, в першу чергу він з’їдає мій салат".

Богдан не вважає це помстою за те, що Шефір не став головою Адміністрації президента (тепер – Офісу президента): "Ні, я йому постійно пропоную, що ми можемо помінятися".

"Він завжди казав "ні", але останній раз погодився. Так що, можливо, у зв'язку з реорганізацією це буде Офіс президента, а не Адміністрація президента. Можливо, ми поміняємося місцями. Можливо, я буду першим помічником. Є такий план. А Сергій Шефір може стати головою Офісу президента", – сказав Богдан.