Президент проводить оновлення в органах.

Президент України своїми указами звільнив трьох голів департаментів СБУ.

Як повідомляють ЗМІ з посиланням на сайт глави держави, Володимир Зеленський звільнив Олександра Климчука, Данила Доценка і Максима Ємельяненка з посад начальників департаментів Служби безпеки України.

“Звільнити Климчука Олександра Васильовича з посади начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України”, – йдеться в указі №459/2019 від 26 червня, опублікованому на сайті президента в четвер.

Указом від 26 червня №460/2019, також оприлюдненому на сайті глави держави, Зеленський звільнив Данила Доценка з посади начальника Департаменту захисту національної державності СБУ.

Максима Ємельяненка президент України звільнив з посади начальника Департаменту оперативно-технічних заходів СБУ указом №461/2019, також датованим 26 червня та опублікованим на сайті президента в четвер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Президент України Володимир Зеленський затвердив положення про Офіс президента, та підписав укази про призначення керівника органу та його заступників.