Глава держави Володимир Зеленський зазначив стрімкість прийняття реформ в Україні, яка значно перевищує тенденції в більшості країн Європи. До цього, зрозуміло, спонукає війна на сході країни.

Таку заяву президент зробив під час виступу на спільній пресконференції з литовським колегою Гітанасом Науседою в Вільнюсі. Гарант додав, що таким чином Україна сподівається на отримання ПДЧ в НАТО і вступ до Європейського Союзу.

“Якщо дивитися на умови, в яких Україна проводить реформи, то, я вважаю, ми сьогодні найшвидші в Європі. Ми не тільки швидкі, але і мінімально бюрократичні, ми розуміємо, яка ціна цього часу для нас. Час у нас вимірюється людьми, оскільки ми проводимо реформи в умовах бойових дій”, – розповів Зеленський.

Також він додав, що за час своєї каденції не чув про аналогічну швидкість прийняття парламентами країн земельних реформ. В Україні ж навіть найбільш спірний для суспільства “ринок землі” був представлений і проголосований фактично протягом року.

Додамо, що президент Володимир Зеленський хотів би бачити США у “нормандському форматі”, але не виключив, що американці можуть допомогти у врегулюванні конфлікту і в паралельному форматі.

Він нагадав, що вже не раз виступав за розширення “нормандського формату”. На сьогоднішній день, за його словами, “нормандія” пригальмувала, тому необхідно пожвавити переговори “потужними геополітичними гравцями, які могли б вплинути на РФ”.

“Насправді, це може бути інший, паралельний, формат, щоб не “ламати” домовленості всередині “нормандського формату”. Але мені здається, від кількості форматів – якість не змінюється. Якщо Росія захоче, нарешті, закінчити війну, то вона її закінчить, незважаючи на кількість приєднаних держав і форматів. Але я дійсно хотів би, щоб міць США допомогла у завершенні цієї трагедії у центрі Європи в 21 столітті”, – заявив Зеленський.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.