Російські окупанти готуються до теракту на території Запорізької атомної електростанції. Влаштувати його можуть вже сьогодні, 19 серпня. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України. Українська розвідка отримала підтвердження цього.

“Отримано додаткові підтвердження інформації про підготовку окупантами провокації на Запорізькій атомній станції 19 серпня. Зокрема, ліцензованому персоналу (який виконує свої функції на основі виданої Держатомінспекцією ліцензії) наказано залишатися вдома. На територію станції допускатиметься невелика частина оперативного персоналу”, – йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, учора, 18 серпня, відбулися збори керівництва ЗАЕС, але цього разу представники “Росатому” не прийшли. Слід зазначити, що з моменту окупації, вони постійно були присутні на зборах. Крім того, російські співробітники взагалі покинули територію атомної станції.

У розвідці не виключають, що окупанти проведуть масштабний теракт на ядерному об’єкті.

Нагадаємо, як стало відомо раніше, представники “Росатому” координують обстріли ЗАЕС. Про це заявив інженер станції в інтерв’ю ВВС.

“Саме представники “Росатому” кажуть своїм військовим, куди стріляти, щоб не було “боляче”, але гучно. Вони ж впродовж двох-трьох місяців ходили “з екскурсіями” задля “обміну досвідом”. Насправді вони вивчають нашу структуру, нашу станцію, щоб перевести її на свої закони”, – сказав експерт.

Він додав, що представники “Росатому” завжди знають, де і коли буде обстріл.