Український депутат Олексій Гончаренко, посилаючись на власні джерела у Вашингтоні, поінформував, що державний секретар США Блінкен сказав європейцям припинити розмову з Україною про НАТО. Адже ця тема дратує американські еліти. Крім того, вони дали чіткий сигнал, що нас не візьмуть до Альянсу відразу після війни.

Про це політик написав у своєму Telegram-каналі, згадавши також, що в Офісі президента України з цим змирилися.

За словами Гончаренка, найголовніша сьогоднішня стратегія для України – це Євросоюз.

Друга неприємна новина полягає у тому, що у Пентагоні негативно сприймають протистояння між президентом України Зеленським та Головнокомандувачем Залужним. Крім того, вони дуже стурбовані цим.

Третя новина, якою Гончаренко протверезив українців, це те, що зараз, швидше за все, буде останній грошовий транш допомоги Україні. Після цього він заявив, що у 2024-му році безоплатних грошей нам уже не дадуть. Тобто ми зможемо розраховувати лише на кредити.

Водночас, політик наголосив, що президент США Джо Байден – це не людина рішучих дій, тому жодного прориву в США щодо України не передбачається.

«Пишу для когось песимістичні речі. Розумію. Це не «зрада», це реальність. На жаль, ми довго жили у вигаданому світі. Війна надовго. Ми вже перемогли. Ми втримали країну. Що далі? Тримати лад і стояти», – написав Гончаренко.

Після цього депутат зазначив, що мовчати та заплющувати очі на правду не варто, оскільки тоді не буде ні дронів, ні правильної медицини – нічого.

«Лише свобода слова допоможе нам виправити наші помилки», – підсумував політик.