Українські опозиційні сили ніяк не можуть звикнутися з тим фактом, що не вони зараз офіційна влада в країні. Тому готують проплачені провокації проти команди президента і проти Зеленського особисто. Принаймні так вважає телеграм-канал “Легітимний”, посилаючись на власні джерела.

Подаємо в оригіналі:

Опоненти Зеленського готують акції провокації проти президента Зеленського.

Стоїть завдання грати на пониження іміджу президента.
Наше джерело повідомляє, що зараз опрацьовуються різні варіанти провокацій, наприклад, акція-провокація на майдані з використанням портретів Зеленського, які масово будуть рвати фотографії Зеленського в знак протесту. Також зараз проводять переговори з фанатськими угрупованнями, які повинні будуть розтягнути провокаційні банера проти президента або скандувати провокаційні гасла проти Зеленського.

Зараз підбирають підходящу подію і дату під ці та інші провокації.

Проведення таких провокаційних акцій прямо залежить від іміджу президента і захисту його честі і гідності. Якщо зараз ОП упустить момент і всі опоненти Зеленського почнуть його ображати публічно, то перейдуть до другого етапу масового публічного приниження президента.

Додамо, що імовірність такого сценарію вже умовно підтверджують останні події у країні.

Як пише телеграм канал “Клименко Тайм”, “Порошенко продовжує накачувати в медіа таких як Маруся Звіробій, а судові засідання у її справі, так і по вбивству журналіста Павла Шеремета, максимально використовуватимуться для делегітимізації влади.

“Міньйони Петра Олексійовича отримали завдання, а їх шеф, оптимально, дуже хоче, щоб хоча б хтось із них сів як “жертва режиму”. І тут є певний шпагат. Посадиш – у Порошенка у колоді з’являться свої “мученики Зеленського”. Чи не посадиш, ковтаючи кожну образу – так можна дійти до якогось дуже ганебного фіналу, коли обматюкати тебе вважатиме доречним навіть п’ятирічний малюк з дитячого садка, – йдеться у повідомленні.