Скандали в прозахідному таборі завжди відбувалися публічно, але не менш гарячі пристрасті киплять і в проросійській частині української політики.

Про це пише в своєму телеграмі колишній депутат Сергій Лещенко.

Введення санкцій Росії проти депутатів ОПЗЖ Сергія і Юлії Льовочкіних – це помста соратникам по фракції з боку кума Путіна Віктора Медведчука. Після того, як Медведчука посадили під домашній арешт, Льовочкін так нав’язливо розповідав всередині ОПЗЖ, що зможе замість Медведчука модерувати процеси в Москві, що Медведчук вирішив показати йому його місце – “він в Росії ніхто і звуть його ніяк”.

До речі, помстившись Льовочкіну руками російського уряду, Медведчук в черговий раз показав, що є російським політиком, впровадженим в український парламент. Раніше аналогічний підхід санкцій покарання Медведчук застосовував проти членів “Опозиційного блоку”, який не захотів вступати в ОПЗЖ.

Найгірше в цій ситуації Дмитру Фірташу, партнеру Сергія Льовочкіна. Він був звільнений після арешту в Австрії в 2014 році завдяки внесеною за нього заставою 125 мільйонів євро з боку фігуранта «кремлівського доповіді» Мінфіну США Василя Анісімова. Тоді Анісімов уточнив, що дав гроші в борг під відсотки. Разом зі своїм другом Аркадієм Ротенбергом, що знаходяться в санкційних списках ЄС і США, Анісімов очолює федерацію дзюдо Росії і щедро підтримує улюблений спорт Володимира Путіна грошима.

Тому скоро Фірташу доведеться вибирати, з ким він – з Льовочкіним або з друзями Медведчука.