На сьогодні підрозділи Збройних сил України проводять на фронті розвідку, вивчаючи ситуацію, розповів майор 103 бригади ТрО, депутат Львівської облради Олександр Ганущин.

За його словами, українські захисники намагаються з’ясувати, чим володіє ворог, як працюють і реагують його тили, як реагують його резерви. 

Разом з тим український військовий звернув увагу на те, що вже є на півдні кілька напрямків розвідки боєм, які дають результат, при цьому є і деокуповані населені пункти.

“Також є результат у знищенні окремих ліній логістики, окремих ліній і штабів ворога. Це не комп’ютерна гра, важко, кожен день потрібно враховувати і розраховувати не тільки власні сили, а й те, що може проти тебе зробити ворог. Тому швидких рішень і швидких успіхів не буде. Але однозначно перемога буде за нами”, – додав Ганущин.

Зазначимо, заступник міністра оборони Володимир Гаврилов заявив, що сили оборони України в рамках військових операцій проти окупантів Росії діють згідно з планом і перехоплюють ініціативу у ворога. Для більш ефективної бойової роботи і досягнення перемоги ЗСУ необхідні ракети з дальністю до 200 кілометрів.