Годину тому! Медведчук почав зливати своїх - Козак в істериці. Мережа гуде - їм кінець | Корупція Інфо

Годину тому! Медведчук почав зливати своїх – Козак в істериці. Мережа гуде – їм кінець

Телеграм-канал Телекошмар звернув увагу, що в своєму злісному коментарі Віктор Медведчук сам не помітив, як здав свого найближчого соратника. Про це відмітив екс нардеп Сергій Лещенко.

“Медведчук пише, що санкції ввели на нього з Козаком, а також “членів наших сімей”. Але справа в тому, що громадянська дружина депутата Козака Наталя Лавренюк, на яку ввели санкції, згідно з антикорупційним законодавством, не є … членом його сім’ї. Адже вона не фігурує в декларації. При цьому вона отримує від імені Козака активи на сотні мільйонів. А значить, назвавши її членом сім’ї Козака, Медведчук визнав свого соратника злісним порушником закону, який приховує дружину від декларування.” – зазначив Лещенко.

Також годину тому на своїй сторінці у фейсбук Семен Семенченко висловився про санкції проти Медведчука.

“У світлі рішення РНБО про повернення труби (по якій Медведчук ганяв контрабандний дизель з РФ) в державну власність люди задають питання. Ні, не чому при Порошенку цього не було зроблено. А про те чи була в них змова. Гм. Така властивість людської пам’яті. Минуле поступово стирається. А в 2017 році все це було розслідувано. І в результаті з’ясувалося що ринок скрапленого газу був спеціально зачищений під фірми Медведчука. Причому синхронно. У РФ – ФСБ. В Україні – СБУ. А по дизелю – ця труба просто була виведена з власності Держави рішеннями підконтрольних Порошенку судів. Як захищала поліція і СБУ “власність” Медведчука від ветеранів які намагалися в 2017 зробити те що Зеленський зробив в 2021 я розповім в наступному пості.
А тепер головне питання. Чому такі речі можливі в Україні де тисячі людей поклали свої життя на Майдані і на фронті? Поклали якраз для того щоб саме такого не було. А відповідь проста. На жаль всі ці роки у нас було не одне Пуйло. А три. Путін, Порошенко, Медведчук. Ну а сотні тисяч людей, які своїм легковір’ям, тупістю, жадібністю або просто дурістю допомагали їм безкарно все це робити були і є подх*йлятамі. Незалежно від того ким вони самі себе вважали. От така х*йня, малята). Нажаль((.” – зазначив Семенченко

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciyaаби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.








Статті по темі