Речниця Білого дому запевнила, що США і надалі підтримуватимуть Україну.

У Білому домі прокоментували серію потужних вибухів на захопленому росіянами військовому аеродромі “Саки” в Новофедорівці (Крим).

Про це на брифінгу заявила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр.

Запитання: “Чи Крим – легітимна ціль для ударів? Бо раніше Пентагон переконував, що Крим не може стати ціллю зброї, яку надає Україні”.

“Я не маю для вас іншої відповіді ніж та, що ми продовжимо підтримувати Україну, яка бореться за свою свободу, суверенітет проти брутальної атаки Росії”, – відповіла Карін Жан-П’єр.

Вона підкреслила, що США і надалі надаватимуть підтримку, щоб Україна могла дати відсіч Росії. Для Сполучених Штатів це продовжуватиме залишатися пріоритетом.

“Бої продовжуються на сході та південному сході країни, і вони далекі від закінчення. Ми знаємо, що це може бути затяжна війна”, – зазначила речниця Білого дому.

Нагадаємо, що вдень 9 серпня на аеродромі “Саки”, що розташований у Новофедорівці (Крим), пролунала серія потужних вибухів. Відомо, що цей аеродром є одним із ключових для російської авіації на півострові, який вона використовує для авіаударів по Україні.

У Міністерстві оборони країни-агресорки РФ заявляють, що внаслідок вибуху немає постраждалих, водночас окупаційна “влада” повідомляє про постраждалих та щонайменше одну жертву.