Російські військові рухалися бронетехнікою під Вугледаром, проте потрапили під шквальний удар артилерії ЗСУ.

З’явилося відео з наслідками розгрому російських бронетанкових з’єднань під Вугледаром, які намагалися штурмувати місто протягом кількох останніх діб.

Росіяни намагаються атакувати населений пункт, проте артилерія ЗСУ відстрілює та громить окупантів з дистанції на підступах, не даючи їм можливості підібратися до своїх позицій.

Відео на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував OSINT-дослідник та офіцер ЗСУ, який пише в Мережі під ніком Tatarigami_UA.

На опублікованих кадрах видно кілька десятків російських військових, які рухалися на бронетехніці однією з доріг уздовж лісопосадки.

Артилерія ЗСУ потрапила в епіцентр скупчення окупантів.

«Одна з колон знищена під Вугледаром 6 числа: було кілька колон, які намагалися прорватися з тим самим результатом. Є й довше відео, яке, сподіваюся, також скоро опублікують», – зазначив офіцер ЗСУ.

Коментуючи великі втрати російських військових у техніці та живій силі, український військовий зазначив, що командування ЗС РФ посилає окупантів на забій, не маючи ні тактики, ні стратегії.

«У мене таке враження, що їхнє командування просто тицьне пальцем у карту і скаже, що це місце потрібно зайняти. Офіцери та солдати просто підкоряються. Як тільки у них закінчуються живі чи бажаючі боротися, вони наводять нові сили, які рвуться у бій. Промити та повторити», – зазначив офіцер ЗСУ.

Напередодні окупанти зробили нову спробу штурму Вугледара, яка закінчилася розгромом колони на підході до міста.