Військовий експерт Роман Світан заявив, що фронт РФ вдасться зруйнувати за місяць-півтора: місцями оборона окупантів зменшилася до критичного рівня — 20 бригадних кілометрів. Це дозволяє ЗСУ планувати наступальні дії: йти на прорив, вводити резерви, приховувати фронт й виходити на оперативний простір.

Це дає підстави вважати, що глава ГУР Кирило Буданов не помиляється в оцінці, що до прориву російського «коридору в Крим» залишилося недовго.

Світан підкреслив, що на даний момент ЗСУ розтягнули війська РФ по лінії фронту від Кінбурнської коси до Куп’янська. Це 1200 кілометрів, вказав він.

«Через те, що вже є зменшення рівня до дивізійної глибини, а це неприпустимо. Тобто, якщо у вас далі 30 км фронту вже нікого немає, вважайте, що будь-який рух військ противника на виконання розриву досягне своєї мети. Противник вийде на оперативний простір і зсередини зруйнує весь фронт. І ось у військ РФ по деяких позиціях вже відбулося зменшення лінії фронту до 20 км. Навіть не до 30-40 кілометрів дивізійних, а до 20 — це бригадний рівень», — вказав Світан.

Він заявив, що в найближчі кілька тижнів, максимум півтора місяця, ЗСУ зруйнують російський фронт.

«Зараз ми вже бачимо ці процеси. Перша «ластівка» пішла — перекидання вдвшників з Бахмутського напрямку на Оріхівське. Ця «ластівка» за собою потягне певну лавину переміщень. Ну а далі те, про що говорять деякі наші шановні оглядачі. У найближчі кілька тижнів, я думаю, що це все таки станеться. До осінніх дощів, в найближчий місяць-півтора, ми повністю зруйнуємо фронт російських військ», — вказав Світан.