Кандидат у президенти України Анатолій Гриценко не має у власності нерухомості та землі. Відповідну декларацію оприлюднили в Національному агентстві із запобігання корупції.

Все задеклароване кандидатом у президенти нерухоме майно належить його дружині. Це дві земельні ділянки в Обухівському районі загальною площею 8 тисяч кв.м., садовий будинок на 347 кв.м., 5 квартир.

Гриценко має автомобіль Volvo-90 2013 року випуску та гідроцикл Yamaha.

Із доходів колишній нардеп вказав зарплату 14 тисяч 900 гривень і пенсію 139 тисяч 600 гривень. Також він згадав у декларації інші доходи – 179 тисяч 800 гривень. На банківських рахунках у нього 29 гривень та 134,4 тисячі доларів.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Готівкою кандидат у президенти тримає 36 тисяч доларів і 120 тисяч доларів.

Його дружина отримала 374 тисячі гривень зарплати. Також вона зазначила, що володіє Видавничим домом «Ормос», ТОВ «Ком'юніті 8», ТОВ «АНКАРІС», ТОВ «ДТ ГРУП», ТОВ «ДТ УА» та громадською організацією «Хартія-4».

У Гриценка є авторські права на дві торгові марки і йому належить ГО «Громадянська позиція».

Відзначимо, що у минулому році, в Інтернет-мережі з'явилося відео журналістського розслідування проекту "Наші Гроші", в якому автори показали маєток Анатолія Гриценка в елітному селищі Конча-Заспа вартістю не менше ніж 10 мільйонів гривень.

Крім цього, в реєстрі нерухомості у сім’ї Гриценка було знайдено ще чотири квартири в центрі Києва.

Така знахідка ставить під сумнів чесність політика, та ще більш загострює звинувачення його в корупції на посаді міністра оборони.

Знайдений маєток, в якому проживає глава партії "Громадянська позиція", розташований на березі затоки Дніпра на так званій "Великій дамбі" у найдорожчій частині "Конча-Заспи".

Ділянка Гриценка межує з сосновим лісом та має свій вихід до затоки. Дивлячись на ділянку видно, що її власник, який активно мітить на президентську посаду, не страждає зайвою скромністю. Паркан маєтку Гриценка тягнеться до самої води, чим викликає питання, чому "найчесніший" політик країни нехтує Законом України, що прямо забороняє спорудження парканів на відстані ближче ніж 50 метрів до води.

Вдома у політика є свій  баскетбольний майданчик, озеро з декоративним мостом, відкрита альтанка та ігровий будинок для доньки політика Анни.