Сьогодні стало відомо, що офіс президента хоче провести кадрові ротації в Кабміні, проте їм поки не вдається залучити кадри, що не входять до числа чинних політиків і чиновників.

За інформацією від джерел в офісі президента видання “DT.UA” стверджує, що розв’язання кадрових питань відбувається шляхом переміщення призначенців всередині системи.

“За цією схемою, пост міністра оборони був запропонований Олексію Рєзникову – віце-прем’єр-міністру – міністру з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Його місце запропоновано народній депутатці з «Слуги народу» Ірині Верещук. А пост міністра соцполітики, який зараз займає Марина Лазебна, запропоновано Павлу Рябікіну, який очолює митницю”.

Також видання додало, що за їхніми даними, всі три члени команди Зеленського без захвату сприйняли зроблені ним пропозиції. Але всередині системи президенту відмовляти набагато складніше, тому вони отримали час на роздуми до початку наступного тижня.

Нагадаємо, 19 жовтня у Раду надійшла заява про відставку міністра охорони навколишнього середовища і природних ресурсів Романа Абрамовського.

А також 27 вересня Давид Арахамія заявив, що прізвища кандидатів на посади у Кабінеті міністрів озвучать у першій декаді жовтня.