Ставлення Кремля до країн, які не згодні з політикою Москви, стає все більш жорстким

Режим Володимира Путіна намагається відвернути російських громадян від зростаючої політичної та економічної кризи всередині країни, дестабілізуючи країни, які, на думку Кремля, потребують «братньої допомоги».

Про це висловився командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв в інтерв’ю австрійському виданню Wiener Zeitung

За словами Наєва, аналіз подій останніх десятиріч дозволяє зробити висновок, що «режим Володимира Путіна намагається відволікти громадян від постійно зростаючої політичної та економічної кризи всередині країни, дестабілізуючи країни, які, на думку Кремля, потребують «братньої допомоги». Приклади такого втручання можна спостерігати в Абхазії, Північній Осетії, Придністров’ї, а також у Криму, Східній Україні та Сирії.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Там, де з’являється Росія, виникають економічні та соціальні проблеми, військові конфлікти і конфронтації», – підкреслив Наєв, зазначивши, що «режим Путіна також все більш агресивно ставиться до Європи».

У цьому зв’язку він нагадав, що «російські кораблі і літаки регулярно наближаються до кордонів країн Балтії, Скандинавії та Туреччини». І в цілому «ставлення Кремля до країн, які не згодні з політикою Москви, стає все більш жорстким», – зазначив Наєв.

При цьому «в Європі, саме Україна стоїть на захисті демократії і стабільності», – підсумував командувач ООС.

Наєв зазначив, що українська сторона «чітко дотримується Мінських домовленостей і, насамперед, режиму припинення вогню» і «режиму тиші під час релігійних свят або на початку нового навчального року».

Однак противник використовує перемир'я для перегрупування військ і нових провокацій – це підтверджують і міжнародні спостерігачі.

«Є тільки один шлях змусити російські окупаційні війська дотримуватися режиму припинення вогню: нам потрібна чітка позиція міжнародної спільноти щодо засудження агресивних дій Росії», – підкреслив Наєв.

Він також відзначив важливість публічності та інформування міжнародних ЗМІ про порушення режиму припинення вогню з боку бойовиків. Необхідні і жорсткі санкції проти держави-агресора Росії.