У Росії вирішили розформувати дві бригади через суттєві втрати, яких вони зазнали в ході повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Про це під час брифінгу 1 вересня повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Олексій Громов.

Як розповів Громов, за отриманими даними, через значні втрати в особовому складі в ході проведення так званої “спеціальної воєнної операції” вищим командуванням Збройних сил РФ ухвалено рішення про розформування 31-ї окремої десантно-штурмової бригади Повітряно-десантних військ, а також 22-ї окремої бригади спеціального призначення.

Представник Генштабу ЗСУ зазначив, що внаслідок втрат, завданих цим бригадам в ході бойових дій, живими у них залишилося менш як 20% особового складу.

Ззаначимо, що згідно з новими даними американської розвідки, Росія відчуває “серйозну нестачу живої сили” у війні проти України і почне вербувати засуджених ,про це повідомляє The Associated Press із посиланням на американського чиновника.

За його словами, Росія прагне вирішити проблему дефіциту військ частково шляхом примусу солдатів, поранених раніше на війні, повертатися до бойових дій, найму персоналу з приватних охоронних компаній і навіть вербування з в’язниць.

Чиновник додав, що розвідка США визначила, що один із кроків, який Міністерство оборони Росії, як очікується, зробить найближчим часом, це вербування засуджених в Україні злочинців для призову “в обмін на помилування та фінансову компенсацію”.