Дружина секретаря Ради національної безпеки та оборони України, кандидат педагогічних наук Ганна Турчинова звинуватила найбагатших людей світу в змові для створення ЛГБТ.

Вона написала в статті "Гомодиктатура. Частина 2. Вовк в овечій шкурі",  що інститут шлюбу в Україні знаходиться в небезпеці. За словами Турчинової, саме вона встала на його захист.

"Знайшовся рух, який прикриваючись рівністю прав та недискримінацією і , користуючись великими коштами найбагатших сімейств світу( Рокфеллери, Ротшильди, Моргани, Сорос, Біл Гейтс тощо), за допомоги ООН та Евроінституцій вирішили, що вони і їх гроші мають право вирішувати долю планети та регулювати кількість населення на Землі", – написала дружина секретаря РНБО.

Вона зазначила, що в 1995 році на Всесвітній жіночій конференції в Пекіні був покладений початок таких понять, як "здоров'я і свобода людини, розширення прав жінок, якісні послуги, репродуктивне здоров'я". 

Тоді було прийнято рішення замінити поняття "стать" на поняття "гендер".

"Нове поняття мало допомогти досягти потрійної мети: привести до "сутнісної рівністі" чоловіка і жінки, зробити деконструкцію статевої ідентичності чоловіка і жінки, зробити деконструкцію "нормативної гетеросексуальності", – додала Турчинова.

За її словами, в 2007 році в Джокьярте було розроблено 29 принципів, які дозволили б прийняти всі різновиди ідентичності, включаючи гомосексуальну.

Турчинова перевела ідеологію на "нормальну мову", зазначивши, що дівчатка і хлопчики будуть "міняти свою поведінку по 100 разів на день", а "вся гейпропаганда має стати нормою, незважаючи на норми суспільної моралі країни".

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Тобто, це означає, що мають бути створені незалежні від держави органи, така собі гендерна (ЛГБТ) поліція, яка буде створювати нагляд і карати усіх, хто на її думку якось не так повів себе по відношенню до ЛГБТ. Від суспільства вимагають придушити і криміналізувати усі види спротиву гендерноі (ЛГБТ) ідеології", – обурилася дружина Турчинова.

Додамо, раніше скандальна жінка заявяла, що ЛГБТ не розмножуються, тому їм потрібно, щоб була нова кров і плоть.

"Розмиваються поняття статі, моралі, на яких тримається будь-яка держава. Дитина повинна бачити сім'ю і розуміти, що це ідеал, до якого потрібно наближатися. Будь-яка людина бажає бачити, що після нього залишаються діти, внуки і рід продовжується. ЛГБТ не розмножуються. Тому їм потрібно, щоб у них була нова кров і плоть. Вони зрозуміли, що не можуть зробити це інакше, тому треба з дитинства виховувати школярів, що це все абсолютно нормально", – сказала вона.