У карантинній столиці злодії продовжують полювати за вмістом салонів машин киян. Жертвою злочинців на цей раз став екс-нардеп Ігор Луценко.

Як повідомляють джерела в МВС, вчора, 30 березня, в столичну поліцію звернувся колишній народний депутат і майданівець Ігор Луценко із заявою про крадіжку особистих речей. Екс-нардеп напередодні припаркував свою “Skoda” біля будинку, а вчора ввечері зауважив що розбите вікно і зник його тренувальний набір разом зі спортивною сумкою – светр, штани та кросівки.

Ймовірно злодії вирішили, що в сумці може бути щось цінне і забрали її не відкриваючи і, напевно, дещо розчарувалися, коли знайшли там поношені речі колишнього депутата. Хоча, як на теперішні кризові часи кросівки і светр – теж непоганий улов для злодіїв.

Поліція завела кримінальну справу за ч.1 ст.185 КК України (крадіжка).

Нагадаємо, що нещодавно міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков стверджував, що в Україні через карантин рівень злочинності знизився на 30%.

Раніше ми писали, що після зупинки метро і введення спецбілетов в Києві, за відомостями оперативників, злочинці перекваліфікувалися на вуличні крадіжки, щоб хоч якось “заробити” на життя.