Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов назвав неприпустимими дії націоналістів, які напали на Сергія Сивохо і зірвали презентацію “Національної платформи примирення і єдності”. Про це Данилов написав на своїй сторінці в соцмережі.

“Можливість донесення своєї позиції по найскладніших і найбільш проблемних питаннях – невід’ємна риса суспільства вільних людей. Дискусія – це нормальний процес для будь-якої країни, яка вважає себе демократичною. Застосування фізичної сили, образи починаються там, де закінчуються аргументи”, – написав глава РНБО .

При цьому він додав, що Сергій Сивохо є одним з його 11 позаштатних радників на громадських засадах, і ніколи не був уповноважений офіційно представляти позицію РНБО України з будь-яких питань – будь то ситуація на тимчасово окупованих територіях, питання реінтеграції, пенсій, соціальних виплат або будь-яких інших.

“У той же час хочу підкреслити, що кожен з моїх 11 позаштатних радників має свою власну позицію. І тому абсолютно робоча ситуація, коли позиція моїх позаштатних радників або істотно відрізняється від моєї позиції, або кардинально з нею розходиться, що трапляється постійно, але ці розбіжності не припиняють дискусію “, – пояснив Данилов.