Дружина лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука Оксана Марченко у власному фільмі “Паломниця” перевтілилася у жебрачку. Про це повідомляє Еспресо.TV.

У черговій серії фільму “Паломниця” Оксана Марченко особисто зіграла роль жебрачки, яка просить милостиню під Покровським Голосіївським чоловічим монастирем у Києві.

А вже у наступному епізоді Марченко у своєму авто ділиться думками про жебраків.

“Чому ми так боїмося жебраків і заразитися вірусом злиднів? Чому ми думаємо про те, що нас побачать поруч із ними, і проходимо повз? А може, питання зовсім не в грошах, а в нашій гордині – ще одному гріху, який руйнує нас зсередини”, – запитала Марченко.

У свою чергу український блогер і телеведучий Сергій Руденко пише у себе в Facebook наступне:

Не всі в це можуть повірити, але на фото – Оксана Марченко, дружина мультимільйонера, лідера партії «ОПЗЖ», кума Путіна Віктора Медведчука.

Тележурналіст пише, що показана дружиною Віктора Медведчука побожність з усіма цими «Спаси, Господи!», Словами на кшталт «Владиченька» і спроби зрозуміти, як себе почувають в Україні жебраки, викликає різні почуття. Одне з яких – сором за Оксану Марченко, яка може одночасно молитися Всевишньому і заправляти зі свого нафтопереробного заводу російські танки на Донбасі пальним. Як можна читати молитву і бути причетним до війни на сході України? На це питання дійсно складно знайти відповідь.

При цьому всьому фоні і абсурді варто зазначити, що російські танки і БТРи, які перебувають на Донбасі, нібито “заправляють” народні депутати від “Опозиційної платформи – За життя”. А ЗМІ окремо повідомляли, що через заводи,  які належать, мабуть “жебрачці” Марченко і КО.

Данілов же уточнив, що це відбувається через Новошахтинський завод, який розташований у Ростовській області Росії.

“Для того, щоб на Донбасі перестали вбивати, треба зробити дуже просту річ. Щоб Росія забрала своє майно і залишила території Донецької і Луганської області. Забрала свої танки, свої БТР, які заправляють члени вашої фракції через Новошахтинський завод, і пішла геть з України”, – сказав Данілов звертаючись до співголови ОПЗЖ Юрія Бойка.

Той відповів Данілову, що українська військова техніка з 2014 року заправляється дизельним паливом із Росії.

“Весь час українська військова техніка заправляється з Росії. Ви що, не знали? Це відбувається всю війну, з 2014 року”, – сказав Бойко.

Він пояснив, що російська нафта надходить на білоруські нафтопереробні заводи, а вже готове паливо звідти – до України.

Водночас щодо нардепів, які “заправляють” російську техніку, Бойко відповів, що нічого не знає, а якщо такі і є, то нехай правоохоронні органи проводять розслідування.

Секретар РНБО парирував, що йому відомо про те, що Бойко – фахівець у нафтогазовій галузі.