Український військовий експерт, полковник запасу Роман Світан вважає, що всіх російських загарбників, які ступили на українську землю, потрібно знищити. Про це він заявив в інтерв’ю Дмитрові Гордону.

“Куди рухатиметься далі російська імперія, з одного боку не зовсім цікаво. Зрозуміло, але вже не цікаво. Нам своє робити. Ми ж українці. Нам треба ці 400 тис. [російських солдатів] залишити в нашому чорноземі, щоб вони звідси не вискочили. Жоден не має піти! Їх краще тут [ліквідувати], щоб потім не бігати за ними по залишках Росії”, – сказав Світан.

Також додамо, що окупанти зазнають чималих втрат на Запоріжжі. Українській військові поступово витісняють ворога на окремих напрямках.

Про це під час телемарафону заявив мер Мелітополя Іван Федоров.

“Вони продовжують використовувати своїх військових як гарматне м’ясо, як вони роблять вже більше року. Ми це бачимо по тому, як постійно зявляються нові військові шпиталі в захоплених школах і дитячих садочках на тимчасово окупованій території. Ми помітили, що вони два тижні тому перестали вивозити ліквідованих, а почали їх кидати… Саме так, пачками, гинуть їхні військові. Тенденція кількості ліквідованих окупантів збільшується…”, – сказав він.

Також в мережі з’явилось досить цікаве відео, де українські війська показали результат чергового удару по російських силах на Бахмутському напрямку, де ворог протягом останніх місяців зазнає чи не найбільших втрат з усіх ділянок фронту.

Так, днями аеророзвідка прикордонного підрозділу виявила переміщення групи ворожої піхоти на околицях Бахмута, повідомляє прес-служба ДПСУ.

Противник вирішив відсидітись у напівзруйнованій споруді.

Проте за координатами перебування стрільців російсько-окупаційних військ прикордонники-мінометники відправили кілька десятків осколково-фугасних мін. У результаті вогневого нальоту місце укриття ворога зруйновано, а з ним ліквідовано два окупанти, ще три поранено.