І знову Росія палає. У ніч на 11 січня у Москві та Підмосков’ї сталася серія масштабних пожеж. Згідно з інформацією, розповсюдженою російськими телеграм-каналами, внаслідок загорянь постраждали виробничий цех і адміністративно-виробнича будівля.

Надзвичайні події розгорнулися в селі Обухово, розташованому в Підмосков’ї, де вогонь охопив полімерний завод «Поліком». Розміри пожежі досягли понад 8 000 квадратних метрів.

Більше 100 рятувальників та 33 одиниці техніки були залучені до гасіння вогню, яке тривало понад 4 години. Причини масштабного загоряння залишаються невідомими, оскільки місцева влада намагається прикрити їх
А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Що цікаво — «Поліком» є одним із найбільших виробників в Росії,який спеціалізується на виробництві термопластичних компаундів та композиційних матеріалів для різних галузей, таких як будівництво, автомобілебудування, побутова техніка, взуттєва промисловість, медицина та харчова промисловість. Також Gavary Group, який є власником приміщення виробництва, перебуває під санкціями через звинувачення у виробництві матеріалів для спецвзуття, касок, бронежилетів та іншої екіпіровки для окупантів.

Поліція розглядає версії, що територію заводу могли підпалити, або що загоряння виникло через коротке замикання під час ремонтних робіт.

Та і на цьому не все. Палало також цієї ночі і в Москві. Там сталася пожежа в адміністративно-виробничій будівлі, але не вказано конкретний об’єкт. Рятувальники також працювали декілька годин на приборканні цього загоряння. Влада традиційно все замовчує, адже визнавати, що «щось пішло не так» явно не в стилі російського вищого керівництва.