Головнокомандувач Валерій Залужний після робочого візиту на фронт розповів про поточну ситуацію на усіх ділянках та зазначив, що ворог зараз лізе по всій лінії фронту.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

«Впродовж кількох днів працювали у смузі відповідальності ОСУВ «Хортиця». Лінія фронту залишається активною. Окупанти намагаються наступати на усіх напрямках», — написав Залужний.

В свою чергу ЗСУ також не сидять на місці, ефективно обороняються та завдають колосальних втрат ворогу.

«Попри тиск, наші воїни відбивають ворожі атаки та завдають значних втрат противнику у живій силі та техніці», — додав він

Окрім цього Залужний розповів, як провів робочий візит на Куп’янському напрямку. Зокрема він разом із командуванням бригад, що ведуть бойові дії на цій ділянці фронту, розробили послідовність дій, аби бойові завдання з української сторони ставали все ефективнішими.

«Провели продуктивну роботу із командирами бригад, які виконують завдання на Куп’янському напрямку. Визначили послідовність наших кроків з урахуванням постійної зміни оперативної обстановки, спроможностей, а також ухвалили рішення для забезпечення першочергових потреб підрозділів», — йдеться в дописі Главкома.

Наостанок він подякував усім, хто захищає нашу країну, адже зараз ситуація надскладна, при тому мужність та стійкість наших воїнів вражає

«Наші хлопці та дівчата стійко тримають оборону у надскладних умовах. Дякую кожній бригаді, усім, хто в бою за Україну», — підсумував Залужний.