ЗСУ розгромили 90% танків і бойових машин піхоти, що намагалися пробити український плацдарм в Кринках, на лівому березі річки Дніпро.

Про це повідомляє видання Forbes.

Зараз російські війська вже фактично не мають можливості йти на штурми із застосуванням техніки. Першим і визначним фактором цього є цілі поля спалених танків та бронемашин на Херсонщині. Адже зазвичай із 10 одиниць після невдалої спроби пробиття українських позицій назад повертається лише одна.

Видання також наголосило на тому, що за даними Міністерства оборони України, один російський напад «закінчився дуже яскраво», коли начинений вибухівкою безпілотник з виглядом від першої особи українського 501-го батальйону морської піхоти вдарив по танку, викликавши потужний вторинний вибух.

Крім того, що цікаво — у Кринках та інших ключових ділянках 600-мильної лінії фронту 23-місячної війни Росії з Україною українці мають місцевий контроль над повітрям, оскільки вони блокують радіозв’язок між російськими дронами та їхніми операторами, не дозволяючи при цьому російським від глушення власного радіозв’язку українців.

«У районі Кринок Україна, судячи з усього, має перевагу в електронній техніці, а це означає, що вони мають перевагу у сфері безпілотників», — написав аналітик Дональд Хілл в інформаційному бюлетені свого колеги-аналітика Тома Купера.

Хілл додав: «Глибоко в тилу російських військ уражені глушники, контрбатарейні радари, ракетні установки та зенітні системи».

За словами аналітика, перевага українців у безпілотниках також дає їм перевагу в артилерії, оскільки гаубичні та ракетні батареї залежать від дронів для розвідки цілей.