Фронтмен українського гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук розповів про свої плани у великій політиці

“Якщо ви хочете почути щось конкретне, то доведеться трошки потерпіти”, – заявив Вакарчук під час виступу на конференції YES.

 

В цей же час фронтмен групи заявив, що не має наміру миритися з тим, що українські політики продовжують красти у власного народу.

“Часто чую від політиків фрази, що музиканти мають тільки співати і не лізти в політику. Вже 27 років політики займаються “політикою”. І що ми бачимо? Вони продовжують красти. Якщо говорити простою мовою, то їхнє гасло необхідно перефразувати: музиканти нехай співають , а ми продовжимо красти”, – заявив Вакарчук.

Також Вакарчук заявив, що готовий до того, що його минуле стане предметом публічного розгляду в разі, якщо він піде у велику політику.

 

 

“Я – готовий. Це одна з найлегших речей, які необхідно зробити, коли ти став політиком. Якщо ти не готовий, то не варто навіть лізти. Ситуацію в політиці можна порівняти з вибором вегетаріанця. Тобі потрібно піти на порушення власних принципів або зовсім залишитися без їжі. Я не збираюся порушувати принципи і залишатися при цьому голодним “, – розповів він.

“Я впевнений, що лідери – важлива річ, адже люди є великою цінністю. Але важливо розуміти, хто може стояти за людьми. Люди, які стоять за мною, мають силу, яку неможливо зупинити. І повірте, ми не зупинимося”, – заявив Вакарчук.

“Не важливо, хто саме стане президентом, адже в Україні не людина змінить країну, а правила. І я зроблю все, щоб поміняти їх. Ми змінимо правила там, де це потрібно”, – вважає він.

 

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

 

Однак, Вакарчук конкретно так і не відповів, чи буде він балотуватися в президенти. На численні запитання модераторів про вибори він заявив: “Що мені подобається в шоубіз – так це можливість тримати в напрузі”.

Додамо, що експерт і президент Асоціації політичних психологів України Вадим Васютинський пояснив, чому українці раптом вирішили голосувати за Вакарчука.

“Це цікавий феномен нашої свідомості, ми його фіксуємо з 1990-х років, а саме: люди хочуть нових облич у політиці. За Вакарчука голосують як за симпатичну альтернативу, щось сучасне, цікаве, українське, талановите. Таке, що, можливо , буде нашою гордістю, – міркує Васютинський.