Екс-президент України Леонід Кучма розлютився через пропозиції політиків змінити формат переговорів щодо Донбасу. Зазначимо, що він є членом Тристоронньої контактної групи в Мінську,

Він вважає, що це є не більше ніж популізмом, оскільки на нові умови ніхто не погодиться, включаючи президента Росії Володимира Путіна.

"На що (міняти. – Ред.)? Давайте пропозиції. Я весь час пропоную, сам хочу піти звідси. Давайте може когось, хто зробить більше. Щодо формату, це звичайна політична балаканина тих політиків, які не хочуть нічого робити і нічого не зробили. На який формат можна поміняти? Запросити туди президента США, він піде? Хто погодиться? Путін погодиться? Або, може, Мей (Тереза, прем'єр-міністр Великобританії. – Ред.) поїде? Не треба так, не політики, а хр*н знає що", – різко висловився перший президент.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що другий президент Леонід Кучма відчуває жах від теперішньої політичної еліти-"тусовки", яка немає спільного стратегічного бачення розвитку країни.

"Я своє відпрацював. І я дивлюсь на нашу політичну тусовку, яка є в Україні. Сюди жах повертатися. Я дивуюсь тим кандидатам на виборах, які сьогодні є. Що вони у цій ситуації сьогодні можуть зробити?", – сказав другий президент.