У мера Дніпра Бориса Філатова кинули нашатирний спирт. Інцидент стався в Чечелівському районі міста під час зустрічі з виборцями.

Про це градоначальник повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“На зустрічі в Чечелівському районі, у дворі на вул. Будівельників, 18 в мене кинули нашатир. Четверо нападників затримані поліцією”, – йдеться в повідомленні.

Філатов поклав відповідальність за те, що трапилося на олігарха Ігоря Коломойського (з яким у нього відкрита ворожнеча) і бізнесмена Олександра Петровського (також відомого як Нарик). Він заявив, що “Слуги народу” віддали обом на відкуп формування своїх списків на виборах. Також він попросив президента України Володимира Зеленського “забезпечити правопорядок і дотримання закону під час виборчої кампанії”.

 

За фактом інциденту поліція відкрила дві кримінальні виробництва, повідомляється на сайті регіонального ГУНП.

“За повідомленням кандидата, 8 жовтня під час зустрічі кандидата в депутати міської ради з виборцями, четверо чоловіків намагалися зірвати захід, при цьому грубо порушуючи громадський порядок. Особи, які вчинили хуліганські дії, також звернулися в поліцію. У заяві вони наголосили, що під час затримання невідомі особи нанесли їм тілесні ушкодження “, – йдеться в повідомленні поліції.

Мер Філатов виклав в соцмережі фотографії з місця події. Також він повідомив, що тепер буде ходити на зустрічі з виборцями в будівельних окулярах – берегти очі.

“Єдине, чого я боюся, щоб вони не випалили мені очі зеленкою, нашатирем, а тепер вже, наприклад, кислотою. Я просто хочу побачити той день, коли вся ця нечисть буде бігти з країни”, – написав у соцмережі Філатов.