Польський президент Анджей Дуда незабаром відвідає Україну з офіційним візитом. Президент Володимир Зеленський проведе особисту зустріч, за підсумками якої буде підписано нові угоди.

Про це повідомляє Офіс президента України.

За оприлюдненими даними, під час дводенного візиту Дуда відвідає не тільки Київ.

“12 жовтня президент України Володимир Зеленський у Києві проведе переговори з президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою, який перебуватиме в Україні з офіційним візитом. За результатами переговорів глав держав буде підписано низку двосторонніх документів”, — говориться у заяві офісу.

Також передбачається, що Дуда разом із Зеленським відвідає Одесу, де братимуть участь в українсько-польському економічному форумі.

Нагадаємо, останній контакт між президентами України та Польщі відбувся у вересні. Тоді державні лідери провели телефонну розмову, під час якої перш за все обговорювали подолання пандемії коронавірусу COVID-19.

“Ще раз підтверджую готовність України долучитися до реалізації запропонованого вами плану міжнародної співпраці після завершення пандемії коронавірусу. Бажаю швидкого одужання всім полякам, які проходять через випробування коронавірусною хворобою”, — підкреслив тоді Зеленський.