Путінський режим небезпечний для всієї світової спільноти. Тим паче для сусідніх держав, адже Російська Федерація може розпочати військове вторгнення в будь-який момент.

Таку думку висловив прем’єр-міністр Литви (2008-2012 рр.) Андрюс Кубілюс в програмі “Вечір з Миколою Княжицьким” на Еспресо.TV.

“Небезпека, звичайно, коли маємо такого сусіда як путінський режим – вона завжди залишається небезпекою. Слова президента Сполучених Штатів Америки Джозефа Байдена – вони абсолютно правильні, тому що ми всі знаємо, як кремлівський режим поводиться з опозиціонерами, починаючи від Навального, Старовойтової – ми можемо тут називати цілу низку імен, які постраждали, або навіть загинули від рук кремлівського режиму. Так що, тут президент Байден абсолютно правий.” – пояснив Кубілюс.

Андрюс Кубілюс зауважив, що назвавши Путіна вбивцею Джозеф Байден посилає сигнал Кремлю про те, що Сполучені Штати, Вашингтон, планують серйозно зайнятися проблемами Росії та називати речі своїми іменами, називати кремлівський режим як загрозу. Як загрозу всій світовій спільноті.

“Після такого визначення, звісно, ми сподіваємося, що далі будуть реальні дії. І тут я вважаю важливою пропозицію президента Байдена, яку він озвучив ще до виборів про те, що він збирається скликати Світовий саміт демократії. І, що питання захисту демократії, і як допомогти захистити демократію в Україні від агресії Москви, і як захистити демократію в самій Росії – я думаю, це дуже важливі питання, які ми готові спільно з адміністрацією Вашингтона обмірковувати на дуже серйозному рівні,” – додав Кубілюс.

Нагадаємо, президент США Джо Байден заявив в інтерв’ю ABC News, що вважає російського лідера Володимира Путіна вбивцею.

Повідомляється, що Байден пригрозив Путіну наслідками на тлі звіту розвідки США про те, що російський президент причетний до масштабної кампанії з очорнення Байдена перед виборами. За його словами, в ході телефонної розмови він попередив Путіна про наслідки.

“Він заплатить ціну. Ми довго розмовляли … я знаю його відносно добре. І розмова почалася з того, що я сказав:” Я знаю вас, і ви знаєте мене. Якщо я встановлю, що це сталося, то будьте готові “, – зазначив президент США.

На питання журналіста Джорджа Стефанопулоса про те, оскільки Байден добре знає Путіна, чи думає той, що російський президент є вбивцею, він відповів ствердно.

“Ммм, так”, – сказав Байден.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.