У своєму інтервю виданню Цензор.нет спікер Верховної Ради розповів, чи правда те, що в нього був конфлікт з Богданом, та те, що зараз він перебуває у доволі складних відносина з Єрмаком.

Не знаю, це потрібно спитати Андрія Борисовича та Андрія Йосиповича. У мене різні були відносини … різні моменти … В залежності від ситуації. Розумієте, я не сприймаю ситуацію в розрізі позитивного або негативного сприйняття мене. Я не можу всім подобатися або не подобатися, але вважаю важливим, щоб були робочі конструктивні стосунки. Я це сповідував, сповідую і буду сповідувати. У той же час, дуже не люблю підкилимні ігри, тому свою роботу веду відкрито.

Окрім цього Разумков відповів на випад Подоляк і інших членів ОП, які публічно – стверджують, що він веде свою політичну гру.

“Що стосується колег з Офісу, які говорять про фальстарт – це їх бачення. Їм видніше. Вони теж проходили якісь успішні, часто неуспішні, кампанії. Чи можемо подивитися по послужному списку. У моєму розумінні команда з’явилася ще в 2018 році, на вулиці Новоселицькій (місце, де знаходився передвиборний штаб кандидата в президенти Зеленського). Команда – це в першу чергу принципи, навколо яких об’єдналися певні люди. Частина з них в обоймі і сьогодні. Хтось в парламенті, хтось – в Кабінеті Міністрів, в Офісі президента. Хтось уже не в активній політиці. Але, тим не менш, цей пул людей йшов саме за принципами, які у кожного були всередині. Це вони, в першу чергу, мають право міркувати про командності або НЕ командності, а не ті, хто з’явився сьогодні … Я маю на увазі джерела, публічні і непублічні, про які ви говорили. Тому не вважаю, що порушив ті принципи, з якими приходила команда. Більше скажу: для мене це принципово – не порушувати ці принципи, з якими йду по життю. Я впевнений, що якщо ви станете політичним флюгером, через якийсь проміжок часу вітер змін вас далеко понесе.” – відмітив Разумков