Правоохоронці розкрили схему незаконного присвоєння та продажу майна однієї з бригад Тероборони у Києві. Злочинці використовували військову форму, яку списували, а потім продавали її за завищеними цінами.

Про це інформує пресслужба Державного бюро розслідувань.

«До складу організованої злочинної групи входили військовослужбовці, які забезпечували списання військового майна, а також цивільні особи, які займалися його продажем», — йдеться в повідомленні.

Один з цивільних осіб, який мав вплив на певних військовослужбовців під його контролем, організував злочинну схему.

Завдяки їм він викрадав з частини бронежилети, шоломи, зимові та літні комплекти одягу, взуття та інше. Здобуте вивозилося з військової частини до імпровізованого складу в одному з гаражних приміщень у місті.

Злочинці вкрали речі на суму принаймні 3,6 мільйонів гривень. Точна сума стане відомою після проведення слідчих дій та експертиз.

Під час обшуків правоохоронці виявили значні запаси речового майна, які члени злочинної групи мали намір реалізувати через інтернет.

Вони відірвали бирки з продукції, які зазначали, що майно є власністю Збройних Сил України та не призначене для продажу.

Організатора та двох осіб, один із яких є військовослужбовцем, спіймано «на гарячому» під час реалізації військового майна на суму понад 2 мільйони гривень зі «знижкою» майже на 50%.