У районі Кринок Херсонської області ЗСУ взяли противника в оточення, в результаті якої було ліквідовано 18 російських військових, більше 20 отримали поранення та потрапили в полон.

Про це повідомляють російські воєнкори.

«За словами наших джерел у Генштабі та штабі угруповання військ «Дніпро», причиною трагедії стала недбалість офіцера. «Цих військових нещодавно перекинули до Херсонської області. Їхній командир вирішив погеройствувати. Він наслухався розповідей Шойгу про те, що Кринки вже наші, що вони нібито зачищені від ворога. І пішов у необдуману атаку», — пишуть у пабліках.

Зазначимо, начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк заявила, що у Кринках ворог продовжує м’ясні штурми без застосування бронетехніки.

«Бачимо, що через неможливість зараз провести ротацію підрозділів, у них залишається все менше можливостей проводити штурмові дії. Отже, чекаємо наступну ротацію. Як правило, коли вони її здійснюють, то ті, хто ще не бував у цих штурмах можуть спромогтися на більшу кількість», — сказала вона.

Наталія Гуменюк підкреслила, що «ми готові відбивати позиції й працюємо над розширенням плацдарму».

Нагадаємо, міністр оборони Росії Сергій Шойгу доповів російському диктатору Володимиру Путіну про «зачистку» села Кринки на лівому березі Дніпра.

Перед заявою Шойгу Путін сказав міністру, що отримав доповідь російського генерала Михайла Теплинського про те, що Кринки «повністю під контролем» армії РФ. ЗСУ у відповідь на це опублікували відео, де над Кринками майорить український прапор.