У Росії виникла чергова пожежа. У ніч з 13 на 14 лютого у Москві на вулиці Декабристів спалахнув автосервіс.

Про це пишуть місцеві телеграм-канали. Спершу повідомили, що епіцентр займання поряд з Науково-дослідним інститутом точних приладів. Тож підозрювали, що пожежа виникла там.

Зауважмо, що цей НДІ є частиною Роскосмосу, а його спеціалізація – “розробка та виготовлення каналів радіоуправління для об’єктів морського та авіаційного реактивного озброєння”.

Однак згодом росЗМІ почали стверджувати, що пожежа виникла всього-на-всього в одному з автосервісів. Пожежі надали підвищений ранг складності.

Повідомляють, що на місці займання було чути вибухи. Це вибухають каністри з паливом. Площа пожежі 1500 квадратних метрів.

Працівники МНС витягнути з помешкання трьох людей. На другому поверсі будівлі вогнем заблоковано двох осіб. Інформація про загиблих не надходила.

Зазначимо, що 13 лютого у Росії виникло відразу дві пожежі на газопроводах. Спершу спалахнуло у Вологодській області, потім – у Ярославській області. Як розповіли місцеві жителі, червоне зарево пожежі було настільки сильним, що його бачили далеко від місця аварії.

Напередодні, 12 лютого, у російській столиці сталася пожежа у будівлі у міжнародному діловому центрі Moscow Towers. За попередніми даними спалахнули будівельні матеріали.