Спостерігається зростання втрат російських окупантів на війні в Україні, причиною цього, з-поміж іншого, є неякісний особовий склад, вважає військо-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

Йдеться про частково мобілізованих окупантів, якими доукомплектовують розбиті підрозділи кадрових військовослужбовців.

Іншою причиною втрат живої сили противника є дефіцит техніки.

“Але якщо ми кажемо про комплектацію середньостатистичного підрозділу, то вона залежить не тільки від того, чи є там повний склад з особовим складом, ще й присутність ББМ необхідна. Отже, дефіцит техніки, непрофесійний особовий склад… І все це в комплексі закінчується тим, що вони мають ось такі великі втрати. Якщо ми кажемо про можливість компенсації цих втрат, то, знову ж таки, вона буде непрофесійна та неякісна”, – сказав Коваленко в етері одного з телеканалів.

Окремо Коваленко нагадав, як російське командування відправило мобілізованих у безперспективний наступ, щоб заплутати українських захисників.

“Декілька тижнів тому росіяни в Запорізькій області намагалися здійснювати ось такі штурмові дії у напрямку Оріхова. Це була імітація, коли використовувалась виключно піхотна складова, з мінімальним використанням техніки, ББМ. При цьому майже всі вони були знищені. Це і була імітація – відволікання уваги. Зараз щось схоже відбувається й від Сватового до Кремінної”, – пояснив оглядач.