У партії "Батьківщина" вважають, що попри заяви про те, що телеканал NewsOne перейшов у власність депутата від "Опозиційного блоку" Тараса Козака, його реальним господарем став президент Петро Порошенко.

Відповідну заяву опубліковано на сайті партії.

 

"Сьогодні стало остаточно зрозуміло, для чого Банкова влаштувала колотнечу зі звинуваченням "неправильних" телеканалів в "непатріотичній" позиції", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у одного зі звинувачених – телеканалу NewsOne – раптово змінився власник, ним став депутат від "Опоблоку" Тарас Козак.

"Але немає сумнівів, що реальним господарем став Петро Порошенко. Зрештою, вже мало кого дивує його співробітництво з опоблоківцями і медведчуківцями, у компанії з якими, вочевидь, він збирається йти на вибори", – вважають у партії.

На думку представників "Батьківщини", президент це зробив "заради збереження при владі".

 

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

 

Окремо глава політичної партії звернулася до Порошенка, заявивши, що депутатам від "Батьківщини" відомо про його офшорні схеми. Також Тимошенко закликала президента зупинитися в його корупційних діяннях та спокійно скласти свої повноваження через шість місяців.

В свою чергу партія "БПП "Солідарність"  вважає що офіційна зміна власника телеканалу "Ньюзван" на народного депутата Тараса Козака – особу з близького оточення Віктора Медведчука – є остаточним та беззаперечним доказом того, що справжнім ідеологічним бенефіціаром телеканалу є Росія, а справжнім власником – Віктор Медведчук.

В БПП додають,  що рада Національної безпеки та оборони України має вжити необхідних заходів відповідно до ухваленої Постанови Верховної Ради.

Заяви ВО "Батьківщина", лідер якої є постійним учасником ефірів на проросійських телеканалах, свідчать про тривалий та послідовний зв’язок Юлії Тимошенко із телеканалом  "Ньюзван" та доводять залежність цієї політичної сили від панів Портнова, Медведчука та Путіна.