Після остаточної поразки Росії у війні Путін втратить не лише владу, а й життя. Тому він так відчайдушно кидає на знищення своїх військових, щоб здобути хоч якісь перемоги.

У разі поразки в росіян виникне логічне запитання про те, за що в Україні загинули понад 100 тисяч російських військових. Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін в інтерв’ю Главреду.

“У моєму уявленні два цих часових параметри – перебування Путіна при владі і продовження війни – дуже тісно пов’язані. Якщо він програє війну, тобто не зможе представити своїй країні картинку будь-якого результату війни як переможну, то для нього і влада, і життя швидко скінчаться. Люди, навіть із телевізором замість голови на плечах, запитають: “А навіщо ми поклали вже зараз 100 тисяч?”, – зазначає політолог.

При цьому росіяни не турбуватимуться про те, скільки українців загинуло під час цієї  війни. У них буде питання до російської влади лише щодо окупантів.

У Росії народ захоче побачити хоч якісь перемоги. І Путін міг би “намалювати” ці перемоги, проте навіть для створення такої штучної картинки потрібні хоч якісь мінімальні досягнення.

“На даному рівні Путін міг би намалювати перемогу, але йому хочеться більшого. Народ можна обдурити, але групи еліт обдурити значно важче”, – зазначає він.

На думку політолога, зважаючи на все вищеописане, війна навряд чи триватиме десятиліття. Але вона може розтягнутися на один-два роки.