Про небезпеку, яка несе проросійські сили в Україні попередив Олексій Данилов. Він зазначив, що план Кремля полягає у дестабілізації ситуації в Україні.

Росії важко досягти військової перемоги, тому вона використовує свої ресурси для того, щоб зсередини підірвати здатність нашої держави до боротьби. Про це заявив Секретар РНБО Олексій Данилов.

«Російська федерація не має можливості завоювати нас військовим шляхом і тому вона зараз піднімає все, що у них є в запасниках для того, щоб зробити ситуацію щодо внутрішньої стабілізації. Це дуже небезпечна ситуація. Ми не усвідомлюємо рівні небезпеки, які несуть ці речі, які сьогодні лунають з вуст представників Росії… Коли йдеться, що треба повертати російську мову, потрібно розмовляти російською, домовлятися з росіянами або відмовлятися від кордонів 1991 року — зараз усі наративи вкрай небезпечні», — заявив Данилов.

Він також зазначив, що після значної кількості жертв та досягнення незалежності українцями впровадження таких наративів стає вкрай ризикованим для внутрішньої стабільності країни.