Керувати країною мають професіонали, а навчати цьому людей, призначених на високі посади, для держави дуже дорого.

Таку думку висловив на зустрічі зі студентами й викладачами Чернігівського національного технологічного університету експрезидент України Леонід Кучма.

“Насамперед має бути команда професіоналів. І формуватися не за принципом партійної приналежності, а щоб дійсно у людей була школа, щоб вони знали, за що беруться, і щоб потім можна було спитати. А сьогодні проходити ще один курс навчання після університету чи ще якогось закладу уже на високих державних посадах – це для країни занадто дорого”, – сказав політик.

Він погодився з тим, що зміна поколінь повинна відбуватися, однак при цьому, вважає, не можна відкидати всі попередні надбання.

Водночас Кучма піддав критиці закон про люстрацію і звільнення за ним тисяч людей.

“Це ж жах, що зробили. Прийняли закон про люстрацію – і всіх, хто працював при Януковичі, звільнили. І більшість висококласних спеціалістів пішли в нікуди. Але хіба вони були винні в тому, що президентом був Янукович, обраний, до речі, народом? Професіонали всюди потрібні, а просто так, на революційних гаслах “шашки наголо!” нічого не досягнеш”, – наголосив експрезидент.

#Президентпочуйнас