Низка експертів останнім часом обговорюють ймовірність оперативного оточення окупантів у Бахмуті. 

Про це в коментарі одному з українських ЗМІ висловився і військовий аналітик Олександр Коваленко. 

«У мене є сумніви, що росіяни опиняться в Бахмуті в «котлі», а точніше в оперативному або тактичному оточенні. Тому що зараз ми їх охоплюємо з півдня, там у нас найбільш перспективний напрямок. На півночі все посувається набагато повільніше, тому що росіяни там настільки нафарширували свої позиції живою силою, що там дуже важко просуватися. До того ж є ще дві панівні висоти, які вони контролюють. Це їм поки що дозволяє вести там оборону. З урахуванням їхньої кількості наше просування на півночі відбувається набагато складніше, ніж на півдні», — наголосив військово-політичний експерт. 

За словами Коваленка, в Бахмуті є східна логістика і саме східні околиці міста дозволяють евакуювати весь потенціал окупантів, який знаходиться в самому місті. 

«Тому, якщо буде якась велика загроза, вони зроблять «жест доброї волі». Так само, до речі, діяли і сили оборони України, коли захищали Бахмут і тримали там оборону”, — пояснив він. 

«Отже, я не думаю, що ми зможемо оточити росіян у Бахмуті та масштабно поповнити обмінний фонд, як би того хотілося. Вони будуть виводити свої підрозділи одразу, як буде зрозуміло, що вони вже не зможуть там тримати оборону», — підсумував експерт.