Згідно інформації Центру партизанського руху УДА, на тимчасово окупованій території українських Запоріжжя та Херсонщини, останнім часом, почастішали випадки массового отруєння неякісним алкоголем солдат, сержантів, прапорщиків та офіцерів російських окупаційних військ. Пише командувач УДА Дмитро Ярош.

Як нам стало відомо з оперативних джерел, в одному із селищ окупованих територій, українська бабуся Варя варила самогон, не дотримуючись необхідних стандартів самогоноваріння.

Під час цього процесу, проводячи сплановані репресивні фільтраційні заходи, російські окупанти, прибули до баби Варі з обшуком. Почувши запах самогону, вони прийняли рішення конфіскувати всю «незаконну рідину», після чого, окупанти її «употрєбілі».

Результат: 22 – 200, понад 50 – важких 300.

Упийтеся, тварюки.

За Бабу Варю!

Українські партизани на тимчасово зайнятих ворогом територіях ефективно знищують окупантів та їхніх посібників, а всім колаборантам обіцяють неминучу відплату.

Багато посібників ворога вже отримують свої “подарунки” від сил опору, а інші живуть у постійному страху. Усунення зрадників Сальдо, Гури та інших колаборантів – результат роботи українських партизанів та розвідників, які підтримують та координують сили опору у тилу ворога. Про це пише видання The Times.

Журналісти зазначають: партизани сміливо та майстерно знаходять та переслідують тих, хто співпрацює з окупантами. Зокрема, зараз акції українських партизанів на тимчасово окупованих територіях спрямовані проти посібників, які беруть участь у підготовці фейкових “референдумів”. Як відомо, за допомогою незаконних плебісцитів окупанти хочуть спробувати легалізувати тимчасове захоплення Херсонської та частини Запорізької областей.

“Ми знаємо всіх зрадників. Ми знаємо всіх, хто допомагає росіянам, – розповів журналістам видання The Times “Бунтар”, у минулому – офіцер військової розвідки України, який навчає та очолює партизанські загони по всій країні. – …На них чекає великий сюрприз і безліч “подарунків”.

Втім, зрадникам “прилітає” не лише через “референдум”. Кожного, хто активно допомагає ворогу, чекає відплата, наголошують бійці сил опору.