Україна продовжує курс на вступ до НАТО. Про це президент Володимир Зеленський заявив в ході виступу на відкритті навчань Rapid Trident – 2020 у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в рамках робочої поїздки до Львівської області, повідомляє пресслужба Офісу президента.

“Максимально швидко ми маємо досягти взаємосумісності Збройних сил України з відповідними структурами держав Альянсу. А також активізувати реформи, які дозволять отримати запрошення та приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО”, – сказав він.

За словами Володимира Зеленського, війна на Донбасі – це загроза не тільки для України, але і для безпеки і стабільності усіх країн Європи і світу.

“Наші партнери абсолютно солідарні зі мною у цьому питанні. Саме тому ми об’єдналися для подолання нинішніх викликів та пошуку механізмів адекватної реакції на них”, – зазначив президент.

Одним з таких механізмів Володимир Зеленський назвав інтеграцію України в НАТО.

Зеленський нагадав, що днями затвердив Стратегію національної безпеки України, згідно з якою членство в НАТО є стратегічним курсом держави.

За словами президента, навчання Rapid Trident – важливий крок на шляху до євроатлантичної інтеграції нашої держави, адже вони посилять оперативні можливості наших військ, покращать рівень взаємосумісності між підрозділами та штабами Збройних сил України, США та інших членів і партнерів НАТО.