Президент України Володимир Зеленський зібрав на нараду керівництво уряду, Верховної Ради та правоохоронних органів. Під час цієї наради новопризначений Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, назвав основні орієнтири роботи нового уряду, Рябошапка та Разумков, дали відповідь про роботу генпрокуратури та Ради.

Сам же президент Володимир Зеленський обіцяє “гарячі” реформи, адже на його думку, для цього є політична воля усіх гілок влади.

“Щоб бути демократичною країною, потрібна система стримувань і противаг. Але давайте чесно, між нами, 28 років вона працювала дуже гібридно: фактично як система стримування апетитів і хотєлок… Усі гілки влади були як лебідь рак і щука (з відомої байки –ред) від чого наша країна у кращому и випадку стояла просто на місці”, – сказав Зеленський.

За його словами тепер, “все цей йде минуле”. Глава держави запевнив, що “наразі є унікальний шанс провести всі необхідні реформи”:

“Для цього є все: політична воля президента, є більшість у Верховній Раді є налаштований працювати уряд. Немає тільки одного – часу. Суспільство не буде чекати декілька років”.

Як зазначив президент вже у підсумку наради – Ми всі повинні працювати, в єдиному колі. Суспільство довірило мені бути президентом, потім довірилось нашій партії, завдяки нашому спікеру та Давіду Архамії, я побачив це на першому засіданні Ради, нажаль не всі партії, хочуть працювати заради суспільства. Я думаю ми знайдемо підхід, а якщо не знайдемо, то прийматимемо закони самі, бо обіцяли нашим виборцям. Молодий уряд, ми зможемо працювати разом. Хочу всім подякувати, давайте працювати.

Окрім того, взяв слово і новий прем’єр-міністр Олексій Гончарук зазначив під час зустрічі президента Володимира Зеленського із керівництвом Верховної Ради, Кабінету міністрів та правоохоронними органами.

“Ми поставили собі за мету, щоб економіка України в наступні 5 років зросла мінімум на 40%”, – заявив прем’єр.

За його словами, це дуже амбітна, але реалістична задача.

“У нас є для цього серйозна команда Міністерства економіки, яка вже почала працювати”, – запевнив прем’єр.

Він додав, що за попередніми підрахунками таке економічне зростання призведе до появи близько мільйона нових робочих місць. “І це ще одна задача, яку ми перед собою поставили”, – додав Гончарук.

Як зазначають користувачі мереж роботи у нового уряду та парламенту багато.